- Počasí
- Čínská lidová republika
- Guizhou
- Pingjiang
Aktuální počasí Pingjiang
Aktuální počasí přímo pro město Pingjiang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 97 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 26°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 25°C |
