- Počasí
- Česko
- Středočeský
- Mladá Boleslav
Aktuální počasí Mladá Boleslav
Aktuální počasí přímo pro město Mladá Boleslav. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
5°C
pocitově 4°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
