- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Pingba
Aktuální počasí Pingba
Aktuální počasí přímo pro město Pingba. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
