- Počasí
- Rusko
- Tatarstan Republic
- Pestretsy
Aktuální počasí Pestretsy
Aktuální počasí přímo pro město Pestretsy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | -16°C |
| Normál: | 1°C |
