- Počasí
- Rusko
- Tatarstan Republic
- Pestretsy
Aktuální počasí Pestretsy
Aktuální počasí přímo pro město Pestretsy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 9°C |
| MIN: | -18°C |
| Normál: | 0°C |
