Aktuální počasí Pērkone
Aktuální počasí přímo pro město Pērkone. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 14. 5. (12:00)
7°C
pocitově 3°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 72 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 10°C |
