- Počasí
- Česko
- Středočeský
- Pečice
Aktuální počasí Pečice
Aktuální počasí přímo pro město Pečice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
3°C
pocitově 0°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
