- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Perivólia
Aktuální počasí Perivólia
Aktuální počasí přímo pro město Perivólia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
