- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Perachóra
Aktuální počasí Perachóra
Aktuální počasí přímo pro město Perachóra. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 3. 5. (12:00) do 4. 5. (18:00)
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 16°C |
