- Počasí
- Spojené státy americké
- Utah
- Midvale
Aktuální počasí Midvale
Aktuální počasí přímo pro město Midvale. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 15°C |
