- Počasí
- Austrálie
- Queensland
- Peeramon
Aktuální počasí Peeramon
Aktuální počasí přímo pro město Peeramon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 19°C |
Více počasí pro Peeramon
Nejbližší meteostanice s aktuálním počasím
- Pagan Island Aws Automated Reporting Station
- Saipan Island, Saipan International Airport
- Saipan Island, Saipan International Airport
- Tinian Island, N. Mariana Is, West Tinian Airport
- Rota Island, N. Mariana Is, Rota International Airport
- Santa Ana
- Andersen, Mariana Is, Andersen Air Force Base
- Guam, Mariana Island
