- Počasí
- Rusko
- Samara Oblast
- Pchëlka
Aktuální počasí Pchëlka
Aktuální počasí přímo pro město Pchëlka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 22°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 18°C |
