- Počasí
- Spojené státy americké
- New York
- Pawling
Aktuální počasí Pawling
Aktuální počasí přímo pro město Pawling. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
