- Počasí
- Filipíny
- Eastern Visayas
- Pawing
Aktuální počasí Pawing
Aktuální počasí přímo pro město Pawing. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 26°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 28°C |
