- Počasí
- Indie
- Jammu and Kashmir
- Pathtāra
Aktuální počasí Pathtāra
Aktuální počasí přímo pro město Pathtāra. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 56 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 18°C |
