- Počasí
- Indie
- Maháráštra
- Pāthri
Aktuální počasí Pāthri
Aktuální počasí přímo pro město Pāthri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 31°C |
