- Počasí
- Indie
- Maháráštra
- Pāthri
Aktuální počasí Pāthri
Aktuální počasí přímo pro město Pāthri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 31°C |
