- Počasí
- Afghánistán
- Laghman
- Pātah Kanah
Aktuální počasí Pātah Kanah
Aktuální počasí přímo pro město Pātah Kanah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 24°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 24°C |
