- Počasí
- Bangladéš
- Rajshahi Division
- Pashimpāra
Aktuální počasí Pashimpāra
Aktuální počasí přímo pro město Pashimpāra. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 29°C |
