- Počasí
- Ukrajina
- Poltava Oblast
- Laz’ky
Aktuální počasí Laz’ky
Aktuální počasí přímo pro město Laz’ky. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 15°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
