Aktuální počasí Parras de la Fuente
Aktuální počasí přímo pro město Parras de la Fuente. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 23°C |
