- Počasí
- Francie
- Île-de-France
- Paris 02 Bourse
Aktuální počasí Paris 02 Bourse
Aktuální počasí přímo pro město Paris 02 Bourse. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 9°C |
