- Počasí
- Portugalsko
- Faro
- Parchal
Aktuální počasí Parchal
Aktuální počasí přímo pro město Parchal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 15°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 17 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 19°C |
