- Počasí
- Mexiko
- Mexico City
- Paraje Izotitla
Aktuální počasí Paraje Izotitla
Aktuální počasí přímo pro město Paraje Izotitla. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 22°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
