- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Paraći
Aktuální počasí Paraći
Aktuální počasí přímo pro město Paraći. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
