- Počasí
- Severní Korea
- Hamgyŏng-namdo
- Pangp’yŏng-ni
Aktuální počasí Pangp’yŏng-ni
Aktuální počasí přímo pro město Pangp’yŏng-ni. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 15°C |
