- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Pšanik
Aktuální počasí Pšanik
Aktuální počasí přímo pro město Pšanik. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 23. 5. (00:00) do 24. 5. (00:00)
Silný déšť
Platí do 23. 5. (00:00)
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
