- Počasí
- Rusko
- Kaliningrad
- Panayevo
Aktuální počasí Panayevo
Aktuální počasí přímo pro město Panayevo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově -1°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 5°C |
