- Počasí
- Filipíny
- Autonomní region Muslimské Mindanao
- Panadtaban
Aktuální počasí Panadtaban
Aktuální počasí přímo pro město Panadtaban. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 37°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 29°C |
