- Počasí
- Jižní Korea
- Gangwon-do
- Pamch’i
Aktuální počasí Pamch’i
Aktuální počasí přímo pro město Pamch’i. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
