- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Palazinges
Aktuální počasí Palazinges
Aktuální počasí přímo pro město Palazinges. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
