- Počasí
- Indie
- Čhattísgarh
- Pahārbula
Aktuální počasí Pahārbula
Aktuální počasí přímo pro město Pahārbula. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
39°C
pocitově 44°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 13 % |
| oblačnost | 37 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 31°C |
