- Počasí
- Severní Korea
- Hamgyŏng-bukto
- Paeryŏng
Aktuální počasí Paeryŏng
Aktuální počasí přímo pro město Paeryŏng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 47 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
