- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Pa’erxiaocun
Aktuální počasí Pa’erxiaocun
Aktuální počasí přímo pro město Pa’erxiaocun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 41 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 3°C |
