Aktuální počasí Padre André
Aktuální počasí přímo pro město Padre André. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 25°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 100 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 24°C |
