Aktuální počasí Paderno del Grappa
Aktuální počasí přímo pro město Paderno del Grappa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 16. 5. (02:00)
Silný déšť
Platí do 16. 5. (02:00)
9°C
pocitově 10°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 99 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 14°C |
