- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Yanwan
Aktuální počasí Yanwan
Aktuální počasí přímo pro město Yanwan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 17°C |
