- Počasí
- Filipíny
- Cagayan Valley
- Paddaya
Aktuální počasí Paddaya
Aktuální počasí přímo pro město Paddaya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 39°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 28°C |
