- Počasí
- Kazachstán
- Soltüstik Qazaqstan
- Ozero Zhaltyr
Aktuální počasí Ozero Zhaltyr
Aktuální počasí přímo pro město Ozero Zhaltyr. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 9°C |
