- Počasí
- Afghánistán
- Badakhshan
- Chashmah-ye Tūt
Aktuální počasí Chashmah-ye Tūt
Aktuální počasí přímo pro město Chashmah-ye Tūt. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 21°C |
