- Počasí
- Kazachstán
- Soltüstik Qazaqstan
- Ozero Ul’kenzharma
Aktuální počasí Ozero Ul’kenzharma
Aktuální počasí přímo pro město Ozero Ul’kenzharma. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově -1°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 13°C |
