- Počasí
- Švédsko
- Västernorrland
- Överön
Aktuální počasí Överön
Aktuální počasí přímo pro město Överön. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 27 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 9°C |
| MIN: | -10°C |
| Normál: | 0°C |
