- Počasí
- Írán
- Kermānshāh
- Kūh-e Badr
Aktuální počasí Kūh-e Badr
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Badr. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -2°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -19°C |
| Normál: | -2°C |
