Aktuální počasí Othomanikó
Aktuální počasí přímo pro město Othomanikó. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 28. 5. (14:00) do 28. 5. (19:00)
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 39 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 21°C |
