- Počasí
- Bosna a Hercegovina
- Federation of B&H
- Oteležani
Aktuální počasí Oteležani
Aktuální počasí přímo pro město Oteležani. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 3. 4. (00:00)
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
