- Počasí
- Bosna a Hercegovina
- Federation of B&H
- Oteležani
Aktuální počasí Oteležani
Aktuální počasí přímo pro město Oteležani. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 3. 4. (00:00)
5°C
pocitově 2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 10°C |
