- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Ossenx
Aktuální počasí Ossenx
Aktuální počasí přímo pro město Ossenx. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nebezpečí lavin
Platí do 31. 3. (00:00)
5°C
pocitově 4°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1034 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
