- Počasí
- Mexiko
- Nuevo León
- Las Cañadas
Aktuální počasí Las Cañadas
Aktuální počasí přímo pro město Las Cañadas. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 18°C |
