- Počasí
- Spojené státy americké
- Pensylvánie
- Osceola Mills
Aktuální počasí Osceola Mills
Aktuální počasí přímo pro město Osceola Mills. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
