- Počasí
- Rusko
- Buryatiya Republic
- Orochenka
Aktuální počasí Orochenka
Aktuální počasí přímo pro město Orochenka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-15°C
pocitově -21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | -18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -33°C |
| Normál: | -5°C |
